Walentynki, jak je spędzić w Warszawie?

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-blog-08.jpg
blog

Walentynki to święto, które już od wielu lat zdobywa u nas coraz większą popularność. Czerwone serduszka pojawiają się w sklepach, restauracjach czy szkołach. W tych dniach królują walentynkowe kartki, czerwone róże oraz drobne upominki dla ukochanej osoby. Jednak, pojawiają się też głosy krytykujące walentynki jako przejaw amerykanizacji, obcy polskiej kulturze. Przeciwnicy amerykańskich walentynek wskazują, że kiedyś Słowianie także obchodzili swoje święto zakochanych, czyli Noc Kupały z 21. na 22. czerwca. Ogniska, robienie wianków z ziół i kwiatów, a potem puszczenie ich z nurtem wody, to jedne z piękniejszych i bardziej romantycznych tradycji w naszej kulturze.

Romantyczny weekend tylko we dwoje

Tegoroczne Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Już teraz ulice, sklepy i restauracje przyozdobione są serduszkami, by 14 lutego pary mogły celebrować swoje święto. Każda para, która planuje spędzić ten czas w Warszawie będzie miała do wyboru wiele opcji, a wszystko będzie zależeć od ich upodobań i zainteresowań.

Zwolennicy romantycznych spacerów i kolacji przy świecach mogą wybrać się na spacer po Starym Rynku czy Łazienkach Królewskich. Z pewnością do jednego z najbardziej romantycznych miejsc można zaliczyć Królewski Ogród Świateł w Wilanowie, gdzie pośród kolorowych lampek spacerują zakochani. Wieczór spędzić też w ulubionej restauracji czy kawiarni. W czasie Walentynek restauracje bardzo często oferują i serwują swoim gościom wyjątkowe posiłki czy słodkie desery, które nie tylko wyśmienicie smakują, ale także pięknie się prezentują.

Jednak Święto Zakochanych można spędzić nie tylko na romantycznej kolacji czy spacerze. Zainteresowani mogą także skorzystać z licznych atrakcji, jakie Warszawa proponuje zakochanym. Miłośnicy sztuki mogą odwiedzić Teatr Dramatyczny, w którym 14 lutego będzie można obejrzeć takie spektakle jak: Cabaret (Scena im. G. Holubka), Fatalista (Scena im. H. Mikołajskiej) oraz Marcel (Scena Przodownik). Z kolei w Koperniku zorganizowane będą nastrojowe pokazy nieba, klimatyczna muzyka i zdjęcia z Księżycem w tle. Organizator zapewnia romantyczny wieczór oraz inteligentną rozrywkę ze szczyptą nauki. Oprócz tego warszawskie kina oferują specjalne seanse głównie z komediami romantycznymi, a kluby zapraszają na walentynkowe zabawy.

A może coś innego…?

W Walentynki Warszawa oferuje nie tylko romantyczne weekendy we dwoje i spacery w blasku księżyca, ale także możliwość poznania i przeżycia czegoś zupełnie innego. Czegoś, na co mogą zdecydować się tylko najodważniejsze pary. Jeżeli oboje lubicie eksperymentować i nie boicie się nowych doświadczeń, te propozycje będą dla Was idealne. Jeden z warszawskich klubów oferuje oprócz dyskoteki, także masaż, strefę spa czy bar. Dla par, które chcą wyjść ze swojej strefy komfortu i przeżyć coś nowego, jeden z warszawskich klubów oferuje wyjątkowe rozrywki, takie jak np. imprezy w samej bieliźnie dla par, pań i panów.

Walentynki w Warszawie

Wszystkie osoby, które chcą przyjechać na Walentynki do Warszawy, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego obiektu. Logos położony jest niedaleko stacji metra Centrum Nauki Kopernik i teatru Ateneum. Dzięki temu nasi goście mogą bez problemu dojechać do innych części miasta bez zbędnych przesiadek. Dogodne położenie sprawia, że spacerem można udać się na Stary Rynek i tam w jednej z klimatycznych restauracji zamówić walentynkową kolację przy świecach.

Logos dysponuje 142 eleganckimi pokojami, które dostępne są na każdą kieszeń.

Walentynkowa oferta Logos Warszawa

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy specjalną ofertę na promocyjne ceny pokoi Promocyjny luty. W ofercie promocyjnej znajduje się też Romantyczny weekend dla dwojga – jest to oferta obejmująca dwa noclegi w komfortowym pokoju, dwa śniadania w formie bufetu, słodką niespodziankę na powitanie, dwa bilety do Teatru Ateneum oraz możliwość wymeldowania do godziny 15.00.

Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły specjalnej oferty Logos.

Rezerwacja 22-622-55-62 lub 22-622-89-92 rezerwacja@hotellogos.pl
restauracja 504-443-553

JC