Oferta pracy w Logos Warszawa – stanowisko pokojowa

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-oferta-pracy-pokojowa.jpg
aktualności, praca

Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj!

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pokojowa

Opis Stanowiska:

Utrzymanie czystości w pokojach, jak również sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w obiekcie, codzienna zmiana pościeli i ręczników w pokojach.

Obowiązki:

 • Przygotowywanie pokoi do wynajmu zgodnie z ustalonymi standardami, tj. przewietrzanie pokoi, wymiana pościeli i ręczników, dezynfekcja i mycie łazienek, ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, mebli oraz innych przedmiotów wyposażenia w pokojach.
 • Uzupełnianie, wymiana i ewidencja pościeli, ręczników, artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów.
 • Zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych pozostawionych przez gości (zgodnie z obowiązującymi procedurami).
 • Kontrola dat przydatności do spożycia artykułów spożywczych, będących na wyposażeniu pokoi.

Wymagania:

 • doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku
 • gotowość do pracy w weekendy i święta,
 • odporności na pracę w stresie, pod wpływem presji czasu
 • mile widziana znajomość języka angielskiego
 • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

Oferujemy:

 • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 • pracę w młodym, dynamicznym zespole
 • motywujący system wynagradzania
 • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie życiorysu sekretariat@hotellogos.pl, wpisując w temacie aplikacji nazwę stanowiska „Pokojowa”.

Wszystkim zainteresowanym kandydatom z góry dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy także o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Związek Nauczycielstwa Polskiego ZG Logos filia OUPiS siedzibą w Warszawie (00-379), przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Administratorem podanych danych jest Związek Nauczycielstwa Polskiego ZG Logos Filia OUPiS siedzibą w Warszawie (00-379) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33.
W ZNP ZG Logos powołany jest inspektor ochrony danych, do którego można kierować zapytania na adres: dane@hotellogos.pl
Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu z przeprowadzenia rekrutacji.
Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.).
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do innych podmiotów oraz do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.