Logos przyjazny zwierzętom

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-blog-09.jpg
blog

Pobyt w hotelu ze zwierzakiem

Długi weekend, urlop czy krótka, kilkudniowa wycieczka to idealny sposób na to, by odpocząć czy złapać chwilę oddechu podczas zwiedzania nowych miejsc. Jednak co zrobić w sytuacji, gdy jesteśmy właścicielami psa lub kota i nie możemy lub też nie chcemy go z nikim zostawić na czas naszego urlopu? W wielu hotelach obowiązuje zakaz zabierania ze sobą zwierząt. W Logos w Warszawie, zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Goście nie chcą lub nie mogą zostawić swoich pupili i chcieliby odwiedzić razem z nimi naszą stolicę. Dlatego przygotowaliśmy kilka wybranych pokoi dla naszych gości, którzy podróżują ze swoim czworonogiem.

Zwierzak w hotelu – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim należy pamiętać, że w hotelu nie jesteśmy sami, a nasz pupil – dla nas miłość i wszystko na świecie – może dla innych stanowić problem, przeszkodę czy nawet niebezpieczeństwo zagrożenia życia (w przypadku osób z uczuleniami). Stosujmy się więc do zasad ogólnych i przestrzegajmy regulaminu hotelu oraz litery prawa, która reguluje zasady nadzoru nad zwierzęciem oraz wskazuje kto i w jaki sposób odpowiada za czyny zwierzęcia.

Właściciel pupila może odpowiadać za jego zachowanie (również w hotelu) na dwa sposoby:

  • Jeżeli np. wyda komendę, polecenie, tj. gdy swoim zachowaniem wpływa na zwierzę, które w następstwie zachowania człowieka wyrządza szkodę, wówczas człowiek taki odpowiada za zachowanie zwierzęcia w taki sposób jakby sam, przez swoje zachowanie wyrządził szkodę. Traktuje się, że zwierzę jest narzędziem w ręku człowieka.
  • Jeżeli zwierzę wyrządza szkodę z własnego popędu i przez swoje zachowanie, którym nie kieruje człowiek – to i tak za szkodę odpowiada ten, kto jest opiekunem/właścicielem zwierzęcia albo kto się nim posługuje. I nie ma znaczenia, czy zwierzę było pod nadzorem człowieka, czy też zabłąkało się lub uciekło.

Pamiętajmy również, aby nasz podopieczny na terenie hotelu – a zwłaszcza w pomieszczeniach wspólnych – zawsze był na smyczy i miał założony kaganiec. To środki konieczne, aby komfort pobytu w hotelu był zapewniony wszystkim gościom korzystającym z usług hotelowych.

Koty i psy w Logos Warszawa

Jest nam niezmiernie miło poinformować naszych obecnych i przyszłych Klientów, że Logos Warszawa przyjmuje gości wraz z ich pupilami – co jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób podróżujących ze swoim milusińskim. Należy jednak pamiętać, że w naszym obiekcie przebywać mogą tylko zwierzęta domowe – koty oraz psy nieagresywne. Do psów agresywnych zalicza się następujące rasy: amerykański pit bull terrier, pies z Majorki (perro de presa mallorquin), buldog amerykański, dog argentyński, pies kanaryjski (perro de presa canario), tosa inu, rottweiler, akbash dog, anatolian karabash, moskiewski stróżujący, owczarek kaukaski.

Nasi Goście muszą jednak pamiętać o tym, że pobyt zwierzaka w Logos Warszawa obowiązkowo należy zgłosić już podczas rezerwacji pobytu. Wszelkie próby „przemycenia” zwierząt do pokoju bez wiedzy pracowników są niedopuszczalne, a kara za niepoinformowanie recepcji o posiadaniu zwierzęcia w pokoju wynosi 300 złotych.

Pełen regulamin pobytu zwierząt na terenie obiektu Logos dostępny jest na naszej stronie internetowej. Naszym Gościom przypominamy, że decydując się na pobyt ze zwierzakiem w naszym obiekcie, są zobowiązaniu do ścisłego przestrzegania wspomnianego regulaminu.

Koszt pobytu zwierzęcia w Logos Warszawa wynosi 15 zł za dobę. Logos Warszawa NIE POBIERA opłaty za pobyt pieska w przypadku gdy jest to pies przewodnik i właściciel może to udokumentować.

Warszawa przyjazna zwierzakom

Goście naszego obiektu, którzy chcą zwiedzać Warszawę ze swoim czworonożnym przyjacielem, zdecydowanie będą mieć co robić.  Decydując się na pobyt w stolicy ze swoim pupilem, ich właściciele mogą wybrać się na krótsze i dłuższe spacery po mieście, ale także do kawiarni, akademii behawiorystycznej czy parku zabaw, w którym zostały przygotowane specjalne przeszkody – specjalnie z myślą o rozrywce dla psów. Również coraz więcej kawiarni i restauracji zaprasza swoich gości wraz z ich czworonożnymi przyjaciółmi. Dzięki temu, po długim spacerze czy zwiedzaniu Warszawy nie ma problemów ze znalezieniem  ciekawej restauracji, do której można wejść z psem.

Dzięki temu zarówno pies, jak i jego właściciel mogą znaleźć w Warszawie  wiele ciekawych miejsc do wspólnego spędzania czasu. A warto także podkreślić, że tych miejsc jest coraz więcej. W takich miejscach można również spotkać innych właścicieli psów i wymienić się z nimi doświadczeniami lub zadbać o zdrowie swojego pupila.

Pobyt w Logos Warszawa

Nasz obiekt położony jest na lewym brzegu Wisły, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Dzięki temu każdy z naszych gości może wybrać się na interesującą wycieczkę czy zaplanować zwiedzanie miasta od tego, co lubi najbardziej.  W okresie wiosennym oraz letnim Warszawa oferuje wiele ciekawych atrakcji takich jak spektakle na wolnym powietrzu czy muzyka na żywo w wielu kawiarnianych ogródkach.  Lokalizacja Logos pozwala w zaledwie kilka minut dotrzeć do Stadionu Narodowego czy teatru Ateneum. Dogodna komunikacja autobusowa oraz tramwajowa sprawia, że goście mogą wygodnie dojechać do wielu miejsc w Warszawie.

Dla swoich gości Logos ma 142 elegancko urządzone i przytulne jedno i dwuosobowe pokoje. Każdy z pokoi jest wyposażony w telewizor oraz posiada bezpłatny dostęp do Internetu. Logos, ze względu na dobrą lokalizację jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla polskich, jak i zagranicznych turystów oraz gości biznesowych czy zorganizowanych grup szkoleniowych.

Wszystkich zainteresowanych ofertą Logos w Warszawie zapraszamy do kontaktu.

Planujesz pobyt ze zwierzakiem? Pamiętaj, by poinformować nas o tym przy rezerwacji pokoju!
Pamiętaj również o tym, że należy sprzątać po swoim zwierzaku bez względu na miejsce i okoliczności.

Rezerwacja 22-622-55-62 lub 22-622-89-92 rezerwacja@hotellogos.pl
restauracja 504-443-553

JC