Sylwester w Warszawie. Sprawdź atrakcje wieczoru!

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-blog-23.jpg
blog

Sylwester to wyjątkowy czas. To ostatni dzień w ciągu minionego roku, zwiastujący początek nowego. Mówi się, że im lepiej spędzony Sylwester i Nowy Rok, tym wspanialszy przyszły. Co zatem stoi na przeszkodzie, by – jeśli masz takie możliwości – spędzić Sylwestra w bajecznej, rozrywkowej Warszawie? Sprawdź najlepsze imprezy oraz dobre hotele!

Przygotowania do Sylwestra w Warszawie – na co zwrócić uwagę?

Bal sylwestrowy powinien spełniać kilka punktów – najwyższej klasy rozrywkę (dopasowaną do potrzeb), świetną muzykę, możliwość tańca, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Choć każde miasto wojewódzkie ma wiele do zaoferowania, to Warszawa – jako stolica – święci triumfy. Oferuje ona wiele ciekawych programów artystycznych i imprez. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Gwarantem świetnej zabawy podczas Sylwestra w Warszawie i odpoczynku w Nowy Rok są:

  • Sala (balowa) wraz z miejscem do tańca – piękne jej przygotowanie i przystrojenie to podstawa. W związku z tym, że będzie tutaj przebywać sporo tańczących osób, powinna również być dobrze wentylowana i klimatyzowana. Młode osoby zamiast sali balowej decydują się na salę klubową lub dom kolegi, koleżanki (tzw. domówka) – nie ma w tym nic dziwnego.
  • Restauracja – każdy tancerz w końcu zgłodnieje. Jedzenie i picie to możliwość naładowania baterii i energia na kolejne balety. Restauracje odgrywają także znaczącą rolę podczas Nowego Roku – można tu zjeść pyszne śniadanie, bez poszukiwań otwartego lokalu gastronomicznego na Starówce.
  • Hotel – jeśli jesteś osobą przyjezdną, potrzebujesz hotelu – czyli miejsca, w którym odpoczniesz i zdrzemniesz się po intensywnej sylwestrowej zabawie. Wiele osób szuka takiego punktu noclegowego, który oferuje własną salę balową i restaurację. Oznacza to, że zamierzają bawić się bezpośrednio w takim miejscu. Turyści, którzy chcą skorzystać z atrakcji miasta (np. wizyta w klubie lub pubie, koncerty plenerowe), powinni natomiast szukać hoteli zlokalizowanych blisko centrum stolicy.
  • Dogodna lokalizacja – wiele zależy od tego, co dokładnie zamierzasz robić podczas Sylwestra. Bezproblemowy dojazd do miejsca imprezy i łatwy dostęp do parkingu to bardzo ważne atuty.

Miejsce, w którym spędzisz Sylwestra, powinno także cechować się dobrej jakości obsługą. Nie ma nic bardziej demotywującego jak niemili kelnerzy czy barmani.

Gdzie spędzić Sylwestra 2022 w Warszawie?

Warszawa szykuje wiele atrakcji na Sylwestra 2022/2023. Co ciekawe, propozycje znajdują się w różnym przedziale cenowym, dlatego każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie. W Filharmonii Narodowej odbędzie się wspaniały Koncert Sylwestrowy, a w Operze Narodowej – Gala Sylwestrowa. To propozycje dla melomanów, którzy cenią wysoką kulturę i sztukę.

Miłośnicy teatru mogą udać się do kompleksu kulturalno-biznesowego Mała Warszawa na spektakl sylwestrowy „żONa”. W Teatrze Sabat jest organizowany Rewiowy Bal Sylwestrowy „Viva Nowy Rok 2023”, natomiast w Teatrze Polonia – spektakl sylwestrowy „Mąż i żona”.

To jednak nie wszystko. Miłośnicy imprez klubowych powinni się udać do Ritual Clubu Warsaw, Tawerny Korsarz, Pubu Lolek czy popularnego Hard Rock Cafe.

Co z hotelami, w których znajdują się sale balowe? Arche Hotel Krakowska zaprasza zainteresowanych turystów i miejscowych Złotą Polską Noc Sylwestrową.

Nocleg po balu sylwestrowym? Najlepszy hotel w Warszawie

Turyści, którzy zamierzają spędzić Sylwestra w Warszawie, muszą jednak pamiętać o tym, by odpowiednio wcześnie znaleźć nocleg. Szukanie na ostatnią chwilę może być zgubne.

Dobry nocleg powinien znajdować się w bardzo dobrej lokalizacji. Żadna z rozbawionych osób nie chciałaby tracić pół nocy na podróż powrotną. Logos Warszawa wyróżnia się na tle innych punktów noclegowych pod tym względem. Jest położony po lewej stronie Wisły – bardzo blisko Starego Miasta, gdzie w Sylwestra wybiera się najwięcej turystów. Logos znajduje się także blisko stacji metra „Centrum Nauki Kopernik”, dlatego poruszanie się jego gości w noc sylwestrową po Warszawie nie będzie stanowiło problemu.

W Logos mieści się także bistro-kawiarnia i restauracja. Obecność tak istotnych punktów gastronomicznych po wytańczonym Sylwestrze jest bardzo ważna – zmęczeni goście będą mogli spożyć pyszne śniadanie i pożywny obiad. Sylwester z dobrym noclegiem to skarb.

Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą Logos w Warszawie zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja 22-622-55-62 lub 22-622-89-92 rezerwacja@hotellogos.pl

DC