Sylwester w Warszawie

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-blog-06.jpg
blog

Grudzień sprawia, że wpadamy w wir przedświątecznej rutyny – szukamy prezentów, robimy listy zakupów, zastanawiamy się co jeszcze musimy zrobić przed Świętami. Coraz częściej zastanawiamy się również co będziemy robić w noc sylwestrową i gdzie przywitamy Nowy Rok. Jednym z najchętniej odwiedzanych w tym okresie miast jest Warszawa – atrakcje zapewniane przez miasto już od wielu lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i turystów przyjeżdżających do Warszawy z różnych zakątków Polski na tę wyjątkową noc.

Sylwester  2018/2019 w Warszawie

Zazwyczaj zabawa sylwestrowa kojarzy się nam z hucznym przywitaniem Nowego Roku na miejskim rynku lub udziałem w zabawie w restauracji czy hotelu. Dla wielbicieli nieco mniej oczywistego spędzania Sylwestra mamy kilka ciekawych propozycji – spektakl w teatrze, film w kinie, impreza w klubie lub dobra kolacja? Warszawa oferuje w tym zakresie naprawdę wiele atrakcji.

Sposobów na spędzenie Sylwestra w stolicy jest mnóstwo. Kluby i hotele oferują gościom przyjęcia tematyczne czy z motywami przewodnimi, np. Alicja w Krainie Czarów czy Sylwester w stylu lat 80/90. Przyjęcie sylwestrowe organizowane jest nawet w Pałacu Kultury – chętni mogą przywitać Nowy Rok, a w czasie zabawy wziąć udział lekcji tańca.

Jednym z równie popularnych sposobów spędzania nocy sylwestrowej jest udział w balu maskowym – stroje z innej epoki, maski czy charakteryzacja. To wszystko sprawia, że magia tego wieczoru jest jeszcze większa, a my zabawę wspominamy  przez wiele tygodni w nowym roku.

Wyjątkowa noc – wyjątkowe przyjęcie

Nie chcesz spędzać kolejnego Sylwestra na zwykłej zabawie czy na Starym Rynku? Szukasz czegoś wyjątkowego i niecodziennego? W takim razie mamy dla Ciebie kilka propozycji. Pierwszą z nich jest Sylwester w kinie – to propozycja dla osób, które chcą przywitać kolejny rok oglądając filmowe hity. W ostatni dzień starego roku można wybrać się również na przejażdżkę słynnym „ogórkiem” czyli kultowym autobusem. Ciekawą propozycją jest również możliwość spędzenia nocy sylwestrowej w teatrze.

Warszawa oferuje mnóstwo różnych atrakcji w tę wyjątkową noc – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od naszych gustów i upodobań możemy wybrać na przykład wieczór w kinie, teatrze, bal maskowy czy tradycyjny bal sylwestrowy w jednej z warszawskich restauracji.

Sylwester na Starym Rynku w Warszawie

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, zabawa sylwestrowa odbędzie się na Placu Bankowym. To obowiązkowy punkt wieczoru każdego miłośnika dobrej zabawy i muzyki – co roku gromadzi kilka tysięcy osób które przyjeżdżają tu z całej Polski. Jak zawsze będą tu rozbrzmiewać największe hity polskiej i światowej muzyki. Oprócz tego zebrani będą mogli obejrzeć zjawiskowy pokaz sztucznych ogni. Kto w tym roku zaśpiewa w noc sylwestrową? Będą to największe gwiazdy muzyki: Bajm, Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Zespół IRA, zespół Wilki, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sound’n’Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Ania Karwan, Smolasty, Sławek Uniatowski.  Całą imprezę poprowadzą: Magda Mołek, Marcin Prokop, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka i Agustin Egurolla. Z pewnością ważną informacją jest to, że w tym roku w Warszawie nie będzie pokazu fajerwerków o północy. Zamiast tego odbędzie się pokaz laserowy, który jest cichy i nie stresuje zwierząt.

Nocleg w Warszawie

Turyści przyjeżdżający na Sylwestra do Warszawy muszą odpowiednio wcześnie znaleźć nocleg. Ważne jest żeby znajdował się on w dobrej lokalizacji. Obiekt Logos położony jest na lewym brzegu Wisły – niedaleko Starego Miasta, dzięki czemu jest doskonałym miejscem dla każdego, kto Nowy Rok chce przywitać właśnie tam. Dogodna lokalizacja sprawia, że w czasie kilkuminutowego spaceru dojdziemy do Stadionu Narodowego, stacji metra Centrum Nauki Kopernik  lub  teatru Ateneum. Zaledwie dwa kilometry od obiektu znajduje się Dworzec Centralny, a w odległości dziewięciu kilometrów znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy im. Chopina. Bezpośredni dojazd do obiektu zapewniają także środki komunikacji miejskiej.

W Logos znajdują się 142 eleganckie i przytulne pokoje jedno i dwuosobowe. Zróżnicowany standard sprawia, że są one dostępne na każdą kieszeń, jednocześnie spełniając wysokie wymagania gości. Każdy z pokoi jest wyposażony w telewizor i posiada bezpłatny dostęp do Internetu.

Wszystkich zainteresowanych sylwestrową ofertą Logos w Warszawie zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja 22-622-55-62 lub  22-622-89-92 rezerwacja@hotellogos.pl
restauracja 504-443-553

JC