Podróże służbowe, jak je dobrze zaplanować?

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-blog-03.jpg
blog

Podróże służbowe pracownika stały się w ostatnich kilku latach codziennością zarówno w prowadzeniu własnej działalności, jak i pracy na etacie. Decydując się na spotkanie z klientem w odległym mieście, czy udział w targach i konferencjach musimy liczyć się z tym, że podróż służbowa może potrwać nawet kilka dni. Delegacje i wyjazdy służbowe są bardzo ważne, ponieważ bezpośrednie spotkania z potencjalnymi klientami i możliwość omówienia ważnych kwestii bywa kluczowa, by podpisać cenny kontrakt czy nawiązać nową współpracę.

Jak zaplanować podróż służbową?

Planując podróże służbowe należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak: dojazd, miejsce spotkania czy znalezienie noclegu. Szukając hotelu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego położenie oraz udogodnienia, jakie oferuje. Jeżeli podróżujemy samochodem, hotel musi posiadać parking dla gości, z kolei jeśli zdecydujemy się na dojazd środkami komunikacji publicznej, to warto zwrócić uwagę na hotele, które są dobrze skomunikowane z dworcem, metrem czy leżą blisko przystanków autobusowych.

Podstawą prawidłowo zorganizowanej podróży służbowej czy delegacji jest odpowiednie planowanie. Na samym początku należy ustalić cel wyjazdu – spotkanie z klientem, udział w targach czy szkoleniu. Należy również poinformować pracownika o wszystkich szczegółach – terminach wyjazdu i przyjazdu na miejsce, powrotu do miejsca zamieszkania czy godzin w jakich będzie odbywało się szkolenie.

Warto mieć na uwadze, że podróż służbowa to nie tylko delegacja, spotkanie z klientem czy udział w targach. Podróżą służbową jest także wyjazd na szkolenia i konferencje. W tym przypadku również warto zwrócić szczególną uwagę na hotel w jakim będziemy się zatrzymywać. Dlatego też najlepiej wybrać hotel, z którego łatwo będzie dotrzeć na miejsce konferencji czy też do drugiego oddziału firmy. Warto również sprawdzić warunki noclegowe oraz zadbać o to, aby pokój pozwalał na komfortową pracę oraz odpoczynek po wypełnieniu obowiązków.

Podróże służbowe, szkolenia i konferencje w Logos Warszawa

Położenie obiektu Logos sprawia, że osoby podróżujące czy to turystycznie czy służbowo chętnie decydują się na wynajem pokoju właśnie w tym miejscu. Znajduje się on na lewym brzegu Wisły w sąsiedztwie Starego Miasta. W pobliżu znajduje się Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Narodowe i Wojska Polskiego. Zaś bliskość stacji metra oraz pociągów sprawia, że bez problemu można tam dojechać praktycznie z każdej części miasta – również z lotniska czy Dworca Centralnego.

Logos to doskonałe miejsce dla osób podróżujących służbowo. Przystępne ceny, bardzo dobra lokalizacja, bezproblemowy dostęp do Wi-Fi sprawiają, że coraz więcej osób wybiera właśnie nasz obiekt. Szybki rozwój branży turystycznej, w tym rosnąca popularność hoteli niskobudżetowych sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie właśnie z takiego rozwiązania, bez względu na to czy jest to podróż służbowa czy prywatny wyjazd.

Wszystkich zainteresowanych miejscem na organizację konferencji, szkolenia czy też seminarium zapraszamy do skorzystania z oferty Logos. Obiekt Logos organizuje konferencje w dwóch salach konferencyjnych oraz dodatkowo dysponuje dwiema dużymi salami ZNP mieszczącymi się w tym samym kompleksie budynków. Pracownicy z dużą starannością podchodzą do organizacji imprez firmowych czy konferencji i dołożą wszelkich starań aby zapewnić doskonałą oprawę każdego wydarzenia.

Logos Warszawa oddaje dyspozycji gości 142 pokoi, dzięki czemu pracownicy będący w podróży służbowej mogą wynająć jeden z nich, dzięki czemu unikną dodatkowych problemów z dojazdem. Wszystkich zainteresowanych ofertą Logos w Warszawie zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja 22-622-55-62 lub  22-622-89-92 rezerwacja@hotellogos.pl
restauracja 504-443-553

JC