Organizacja konferencji i spotkań biznesowych w Warszawie

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-blog-02.jpg
blog

Organizacja szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych bywa nie lada wyzwaniem. Wydarzenia te wymagają perfekcyjnego zgrania wielu czynników, dobrego planowania oraz realizacji i koordynowania działań. Dodatkowo wszystkie elementy związane z organizacją należy połączyć w jedną całość, która będzie odzwierciedleniem wizji przedsięwzięcia.

Jak wybrać salę pod konferencję lub szkolenie?

Jedną z kluczowych decyzji dotyczących organizacji szkolenia czy konferencji jest wybór odpowiedniego miejsca. Znalezienie dobrego obiektu konferencyjnego, który spełni wszystkie nasze wymagania wymaga rozeznania na rynku i sprawdzenia wielu opcji. Zły wybór może doprowadzić do wyższych kosztów organizacyjnych czy niezadowolenia uczestników, a zwłaszcza to może mieć bardzo negatywne skutki.

Najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o wybór miejsca na konferencję jest dostępność odpowiednio wyposażonych sal oraz liczba gości jaka może zostać zakwaterowana w hotelu. Oczywiście najwygodniejszym wyjściem zarówno dla organizatorów, jak i uczestników jest możliwość wynajęcia pokoi w hotelu, który dysponuje również salami konferencyjnymi, w których mogą zostać zorganizowane spotkania.

Ważny jest również wybór odpowiednio dużej sali, posiadającej to czego potrzebujemy do prowadzenia konferencji – dostęp do WiFi, rzutnik, projektor, klimatyzacja czy miejsce do zapewniania cateringu dla gości. W zależności od typu konferencji czy spotkania, a także ilości gości możemy zdecydować się kilka sposobów ułożenia stołów i krzeseł:

1. ustawienie kinowe/teatralne,
2. ustawienie w podkowę,
3. ustawienie w okrąg,
4. ustawienie klasowe.

Gdzie zorganizować konferencję lub spotkanie biznesowe w Warszawie?

Jeśli szukają Państwo miejsca na organizację konferencji, szkolenia, bankietu, seminarium czy też zwykłego przyjęcia rodzinnego, to wybór hotelu Logos będzie doskonałym rozwiązaniem. Szkolenia i konferencje organizowane są w dwóch salach konferencyjnych, a hotel dysponuje dodatkowo dwiema dużymi salami ZNP mieszczącymi się w tym samym kompleksie budynków.

Sala konferencyjna „100” oferuje 60 miejsc w ułożeniu konferencyjnym lub 80 miejsc w ułożeniu teatralnym. Umożliwia to zorganizowanie spotkania w większym gronie oraz dużych szkoleń. Z kolei sala „Niebieska” jest mniejsza i została przeznaczona do spotkań w węższym gronie lub niewielkich szkoleń. W tej sali istnieje możliwość konferencyjnego ustawienia stołów dla 30 osób lub ustawienia kinowego, również dla 30 osób. Zainteresowani mogą także skorzystać z opcji jaką jest wypożyczenie rzutnika.

Szkolenia i konferencje mogą zostać zorganizowane także w salach: Zjazdowej i Kolumnowej znajdujących się w tym saym kompleksie budynków. Sala Zjazdowa zapewnia 440 miejsc (plus 60-ławy), natomiast Sala Kolumnowa zapewnia 150 miejsc.

Niewątpliwą zaletą Hotelu Logos jest także jego położenie – znajduje się on w centrum miasta, a bliskość stacji metra oraz pociągów sprawia że bez problemu można tam dojechać praktycznie z każdej części miasta – również z lotniska czy Dworca Centralnego.

Konferencja z noclegiem czy bez?

W hotelu do dyspozycji gości oddano w celu zapewnienia noclegu uczestnikom konferencji 120 pokoi, dzięki czemu organizatorzy z powodzeniem  mogą zakwaterować tam wszystkich uczestników eventów. Zakres usług jakie zapewnia hotel pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb Klientów. Dobór odpowiedniej sali, pomoc w kompozycji lunch menu czy przygotowanie zestawów dla przerw kawowych to tylko część usług jaka jest świadczona przez pracowników hotelu w czasie konferencji czy szkolenia. Obsługa hotelu z pełną starannością podchodzi do organizacji każdego wydarzenia. Zainteresowanych organizacją konferencji w Hotelu Logos zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja 22-622-55-62 lub  22-622-89-92 rezerwacja@hotellogos.pl
restauracja 504-443-553

JC