Podróże niskobudżetowe

https://hotellogos.pl/wp-content/uploads/hl-blog-01.jpg
blog

Niskobudżetowe podróże i różnorakie tanie wyjazdy to nieodłączny element każdych wakacji. Obecnie coraz chętniej wybieramy właśnie taki sposób spędzenia czasu. Zwłaszcza, że praktycznie na każdym kroku spotykamy się z informacjami i poradnikami, które odpowiadają jak tanio podróżować po stolicach Europy, gdzie się zatrzymać czy co ciekawego możemy zobaczyć i zwiedzić.

Wykupiona wycieczka czy organizacja wyjazdu samemu?

Podróż za jeden uśmiech? – wiele ludzi wciąż nie wierzy, że można zorganizować podróż samemu, a potem świetnie się bawić wydając znacznie mniej pieniędzy niż na katalogową wycieczkę z biura podróży. Owszem wymaga to więcej pracy i samo zaangażowania. W przypadku biura podróży, po prostu wybieramy coś co nam się podoba i płacimy, w zależności od miejsca czy długości wyjazdu, nawet do kilkunastu tysięcy złotych. A w to samo miejsce, można pojechać o wiele taniej. Tylko trzeba zdać się na siebie.

Dostęp do internetu daje nam praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o tanie podróżowanie. W sieci pełno jest blogów podróżniczych, for czy grup dyskusyjnych w których ludzie wymieniają się wskazówkami i doświadczeniami jak tanio można podróżować po stolicach europejskich, zwiedzać ciekawe miejsca czy gdzie szukać najpiękniejszych plaż.

Mniejszy budżet i chęć podróżowania oraz odkrywania nowych miejsc to wręcz idealne połączenie. Wizja wakacji spędzonych w ciekawym miejscu sprawia, że stajemy się bardziej kreatywni i pieniądze przestają nas aż tak bardzo ograniczać. Zamiast wycieczki all inclusive i pięciogwiazdkowego hotelu szukamy noclegu o dobrym standardzie, z pozytywnymi opiniami innych użytkowników i niższymi cenami. Obecnie, korzystając z różnych stron i wyszukiwarek internetowych jest to bardzo proste.

Niskobudżetowe podróże po Europie

Podróżowanie budzi w nas kreatywność, otwartość i pewność siebie – daje nam niesamowitą możliwość poznania ludzi z całego świata. Już od wielu niesłabnącą popularnością cieszą się podróże po stolicach Europy. Wśród najpopularniejszych z nich są oczywiście Paryż, Rzym, Londyn czy Madryt. Coraz większą popularnością cieszy się również Warszawa. W zeszłym roku odwiedziło ją aż 10 milionów turystów, z czego prawie 30% stanowili turyści z zagranicy. Mnogość zabytków, które czekają na turystów w Warszawie sprawia, że największą popularnością cieszą się wycieczki kilkudniowe, które pozwalają zobaczyć wszystkie popularne miejsca w mieście.

Weekend w Warszawie

Decydując się na kilkudniowy pobyt w Warszawie warto rozważyć przede wszystkim kwestię noclegu. Jak wiadomo najlepszym rozwiązaniem jest szukanie czegoś możliwie w centrum miasta, tak by ograniczyć konieczność długiego dojazdu do najpopularniejszych zabytków.  Turyści, którzy chcą zatrzymać się w Śródmieściu mogą skorzystać z oferty LOGOS w Warszawie. Znajduje się on w centrum miasta, a bliskość stacji metra oraz pociągów miejskich sprawia, że staje się świetną bazą wypadową do zwiedzania nie tylko ścisłego centrum, ale także innych części Warszawy.

W odległości zaledwie 516 metrów znajduje się Centrum Nauki Kopernik – to miejsce w którym nie będą się nudzić ani dzieci ani dorośli. Możliwość samodzielnego przeprowadzania  eksperymentów sprawia, że można tam ciekawie spędzić naprawdę wiele czasu. Niedaleko hotelu jest również Muzeum Narodowe, w którym znajdują się najsłynniejsze dzieła polskiej i światowej sztuki. Położenie hotelu Logos to jego ogromna zaleta – w odległości około kilometra znajdują się także: Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Azji i Pacyfiku czy Zamek Królewski.

Hotel Logos cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów – czyste, przytulne pokoje o bardzo dobrym standardzie, położenie oraz atrakcyjna cena za nocleg sprawiają, że miejsce to jest idealnym rozwiązaniem zarówno w krótkich, jak i dłuższych podróżach. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej hotelu.

JC